top of page
Meeting

Przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej

Oferuję usługę przygotowania do rozmowy o pracę, która zagwarantuje Ci pewność siebie i skuteczność w procesie rekrutacji.

Z moją pomocą opanujesz najczęstsze pytania na rozmowie kwalifikacyjnej zarówno po polsku, jak i po angielsku. Wspólnie przeanalizujemy przebieg typowej rozmowy rekrutacyjnej, przygotujemy odpowiedzi na pytania dotyczące Twojego doświadczenia, umiejętności oraz motywacji.

Skutecznie przekonaj rekrutera, że jesteś idealnym kandydatem!

Umów się!

Proces realizacji

01

Umawiasz się na konsultację online ze mną w dogodnym dla Ciebie terminie oraz opłacasz zamówienie online. 

02

Skontaktuję się z Tobą w celu potwierdzenia naszego spotkania. Poproszę Cię też o dodatkowe materiały, które pozwolą mi się dobrze przygotować do naszej rozmowy. 

03

Odbywamy trening!

04

Jeśli wyrazisz taką chęć, otrzymasz ode mnie listę wskazówek w formie mailowej po naszym spotkaniu.

Co zyskasz?

Pełne przygotowanie

Dzięki symulacji rozmowy rekrutacyjnej, zyskasz pełne przygotowanie na wszystkie pytania na rozmowie o pracę - nawet te trudne i nietypowe!

Feedback

Otrzymasz ode mnie feedback z obszarami do poprawy w formie raportu pisemnego. Podpowiem Ci jak dobrze wypaść na rozmowie, opanować nerwy i stres oraz dbać o mowę ciała.

Indywidualne podejście

Przeprowadzę realistyczny trening rozmowy rekrutacyjnej dopasowany do Twojej branży. Podpowiem Ci na co zwracają uwagę rekruterzy i pomogę dobrze przygotować się do rozmowy o pracę.  

bottom of page